MOTOSERCE 2014 - PODSUMOWANIE IMPREZY

Jak wszystko co dobre, skończyć w końcu się musi, tak i VI Finał Ogólnopolskiej Akcji Motoserce 2014 jest już za nami. Impreza została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, a każdy kto liczył na moc atrakcji, napewno nie został zawiedziony.

Chciałoby się również napisać kilka słów o fantastycznej pogodzie, niestety nie będzie to możliwe, gdyż ta była po prostu... fatalna... Lało przez cały czas. O dziwo jednak nie zrobiło to na nikim większego wrażenia, a zarówno Wystawcy jak i Goście bawili się wyśmienicie. Nie wierzycie? Zapraszamy do oglądania zdjęć na naszym profilu na Facebook'u - sami osądźcie!

Chciałbym jednocześnie BARDZO podziękować wszystkim Aeroklubowiczom, którzy mimo deszczowej pogody przyjechali w sobotę, z samego rana, aby pomóc przy rozłożeniu, a potem złożeniu naszego stoiska.

Szczególne podziękowania należą się:

1. Szymonowi Tomaszewskiemu - za zorganizowanie udziału w Imprezie;
  2. Kamilowi Piórkowskiemu - za przyciągnięcie szybowca z Radomia, a następnie odholowanie go z powrotem;
  3. Jackowi Wasilewskiemu, Jankowi Wesołowskiemu, oraz Piotrkowi Trzeciakowi - za organizację materiałów promocyjnych;
  4. Tegorocznym Aeroklubowiczom - Maturzystom - za to, że niemalże w przededniu matur znaleźli czas, aby przyjechać i pomóc.

Po minionej imprezie wiemy jedno - chcemy więcej! Postaramy się bywać jak najczęściej, zarówno na imprezach lotniczych, jak i wszędzie tam, gdzie ludzie jednoczą się wokół szczytnych idei, tak jak to miało miejsce na Motosercu.

Imprezamotocyklowa.png

Eurolot - loty i połączenia krajowe