BL i KWT

W dniu 6 marca o godzinie 10.00 w szkole przy ul. Gładkiej 16 odbędzie się zebranie członków Aeroklubu PLL LOT. W czasie zebrania przeprowadzone zostaną wybory delegatów na Zjazd AP oraz odbędzie się konferencja BL. Obecność wszytskich członków obowiązkowa. Po zebraniu odbędą się egzaminy KWT. Egzaminy będą kontynuowane również w dniu 7 marca (godz. 10.00, szkoła przy ul. Gładkiej).

W czasie zebrania będzie można dokonać wszelkich wpłat:

1. Składki członkowskie 240zł (120zł uczniowie i studenci).
  2. Fundusz gospodarczy + składanie spadochronów 230zł.
  3. Karta egzaminacyjna 30zł.
  4. Składki na Aeroklub Polski 240zł (120zł uczniowie i studenci do 25 roku życia).

Składki na Aeroklub Polski zostały uchwalone na Walnym Zjeździe AP w zeszłym roku i podwyższone na koniec roku 2009 w czasie Nadzwyczajnego Zjazdu AP. Składki te są obowiązkowe i Aeroklub Polski egzekwuje je bezpośrednio od Aeroklubu Regionalnego. Dlatego ważne jest aby składki te były płacone na czas.

W zakładce - Cennik na bieżąco uaktualniane są poszczególne ceny. Opłaty za godziny lotu będą uaktualnione w drugiej połowie lutego 2010.

news.gif
ZA DARMO!!!

Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego (jak zostać pilotem, ile to kosztuje) PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego PL(G). Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.

Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. FTO-113/2009 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 01/06/2011.