WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!

Drodzy Aeroklubowicze, oraz Aeroklubowiczki,

Zbliżający się sezon będzie dla nas jednym z najbardziej wymagających i pracowitych sezonów w całej naszej historii. Przeprowadzka do Białej Podlaskiej trwa w najlepsze. Przez zimę udało nam się (z pomocą kilku naszych Członków) przewieźć wszystkie rzeczy z Radomia, oraz przebazować sprzęt. Od paru miesięcy remontujemy pomieszczenia. Bez Waszej pracy jednak nie damy sobie dłużej rady. Potrzebujemy każdych rąk do pomocy - głównie przy noszeniu mebli i pudeł, sprzątaniu, oraz porządkowaniu.

Najbliższy wyjazd do Białej planujemy już w ten weekend (tj. 18/19.03), od razu po KWT. Jeżeli chcecie i możecie pomóc, to skontaktujcie się, proszę, z Szefem.

Do zobaczenia!

working.jpg