PRZENOSINY!!! :)

Kochani!

Jak zapewne większość z Was wie, od dłuższego czasu mocno pracowaliśmy nad zmianą naszego lotniska. Wielu z Was pytało się o najnowsze wieści w tym temacie. Ile mogliśmy, to oczywiście mówiliśmy, ale teraz w końcu nadeszła pora na oficjalny komunikat :)

Ogłaszamy zatem, że Aeroklub Polskich Linii Lotniczych Lot od sezonu 2017 swoją siedzibę będzie miał na lotnisku w Białej Podlaskiej. Do dyspozycji klubowiczów będzie pas trawiasty i betonowy. Klub podpisał umowę dzierżawy jednego skrzydła portu lotniczego. Do dyspozycji mamy ok 500m2 pomieszczeń. Aktualnie trwa remont pokoi, kuchni, oraz łazienek. Mamy nadzieję że do końca kwietnia remont zakończymy.
W tym roku Zarząd Klubu planuje zainwestować w nową stację paliw, oraz hangar.
Pierwsze loty planujemy na weekend majowy, toteż prosimy o uwzględnienie tego w Waszych kalendarzach :)

Zapraszamy na lotnisko do Białej! Na wysokie loty za wyciągarką szybowcową, nawet do 1500m!

Szybowce odpoczywają po lotach