PRZENOSINY!!! :)

Kochani!

Jak zapewne większość z Was wie, od dłuższego czasu mocno pracowaliśmy nad zmianą naszego lotniska. Wielu z Was pytało się o najnowsze wieści w tym temacie. Ile mogliśmy, to oczywiście mówiliśmy, ale teraz w końcu nadeszła pora na oficjalny komunikat :)

Ogłaszamy zatem, że Aeroklub Polskich Linii Lotniczych Lot od sezonu 2017 swoją siedzibę będzie miał na lotnisku w Białej Podlaskiej. Do dyspozycji klubowiczów będzie pas trawiasty i betonowy. Klub podpisał umowę dzierżawy jednego skrzydła portu lotniczego. Do dyspozycji mamy ok 500m2 pomieszczeń. Aktualnie trwa remont pokoi, kuchni, oraz łazienek. Mamy nadzieję że do końca kwietnia remont zakończymy.
W tym roku Zarząd Klubu planuje zainwestować w nową stację paliw, oraz hangar.
Pierwsze loty planujemy na weekend majowy, toteż prosimy o uwzględnienie tego w Waszych kalendarzach :)

Zapraszamy na lotnisko do Białej! Na wysokie loty za wyciągarką szybowcową, nawet do 1500m!

 

Szybowce odpoczywają po lotach
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama