MAZOWIECKA SZYBOWCOWA KADRA JUNIORÓW 2017

Uwaga Piloci !

Wzorem lat ubiegłych po raz kolejny został ogłoszony konkurs, którego beneficjentami możecie być Wy.
Jeśli spełniacie warunki minimalne dotyczące nalotu, planujecie start w zawodach oraz w Szybowcowych Mistrzostwach Polski, to ta oferta jest skierowana właśnie dla Was. W 2017 roku, zostaną nieco zmienione zasady, jednakże podstawy są takie same jak w latach ubiegłych.

Moja wizja mocnej, silnej kadry, ma się opierać przede wszystkim na zawodnikach, którzy muszą spełniać minimalne warunki:
- wiek do 25 lat
- nalot +/- 100 h
- posiadanie licencji pilota szybowcowego SPL
- spełnione warunki do Srebrnej Odznaki Szybowcowej
- mile widziany przelot 300 km
- deklaracja startu w SMPJ oraz innych zawodach (RZS, KZS).

Osoby zainteresowane MSKJ, proszę o kierowanie zgłoszeń na adres:
mskj.mazovia@gmail.com
w terminie do dnia 5.02.2017 r.
Spotkanie z zainteresowanymi osobami odbędzie się w dniu 11.02.2017 r. w Aeroklubie Radomskim na Lotnisku w Piastowie o godzinie 12.00.

Zapraszam !

Rafał Siankowski