ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2017

"Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć." Rainer Haak

Kochani,

Rok 2016 upłynął nam praktycznie w całości na przygotowywaniu się do tych wszystkich zmian, które wydarzą się w roku obecnym. Po drodze napotkaliśmy wiele trudności - ze wszystkich udało nam się wyjść obronną ręką. Oczywiście wiele jeszcze wyzwań przed nami, ale nie poddajemy się - idziemy dalej :) Jesteśmy pewni, że zmiany te przyniosą nam nową jakość. Pod tym względem rozpoczynający się właśnie rok jest jednym z najistotniejszych w całej historii naszego Aeroklubu.

Życzymy Wam, oraz sobie, aby te zmiany dały nam wiele radości i satysfakcji w nadchodzącym roku 2017!!!

Zarząd Aeroklubu Polskich Linii Lotniczych LOT

Warunki są już wszędzie