ZAWODY NA CELNOŚĆ LĄDOWANIA - ZMIANA TERMINU

Kochani,

Pogoda na jutro nie zapowiada się zbyt ciekawie, ale za to w niedzielę jest szansa na to, że będzie znośnie. Termin zawodów przesuwamy zatem na niedzielę, 23.10.2016. Wszystkich Zainteresowanych prosimy o przybycie na godzinę 9:00.

W tym roku zawody urządzamy bez wpisowego! Jedyny koszt będzie wynikał z faktycznie wylatanego czasu na samolocie/szybowcu. W terminie późniejszym będzie również możliwość zakupienia pamiątkowej koszulki.

Do zobaczenia!

Może niedługo pogoda się poprawi