ZAWODY NA CELNOŚĆ LĄDOWANIA - ZMIANA TERMINU

Kochani,

Pogoda na jutro nie zapowiada się zbyt ciekawie, ale za to w niedzielę jest szansa na to, że będzie znośnie. Termin zawodów przesuwamy zatem na niedzielę, 23.10.2016. Wszystkich Zainteresowanych prosimy o przybycie na godzinę 9:00.

W tym roku zawody urządzamy bez wpisowego! Jedyny koszt będzie wynikał z faktycznie wylatanego czasu na samolocie/szybowcu. W terminie późniejszym będzie również możliwość zakupienia pamiątkowej koszulki.

Do zobaczenia! 

 

Może niedługo pogoda się poprawi
Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama