RUSZAJĄ KOLEJNE SZKOLENIA LOTNICZE DO LICENCJI SAMOLOTOWEJ PPL(A), ORAZ SZYBOWCOWEJ SPL !

Szanowni,

Jak co roku o tej porze, ruszamy z nowymi kursami do licencji szybowcowej SPL, oraz licencji samolotowej PPL(A). Tym razem również postaraliśmy się o wyjątkowo atrakcyjne ceny!

Wszystkich Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższą sobotę (22.10.2016), o godzinie 10:00, w Zespole Szkół im. Bohaterów Narwiku przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

learntofly.png