WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW, ODPRAWA BL, KWT 2016 r.

Szanowni Aeroklubowicze i Aeroklubowiczki,

W dniu 19 marca (sobota) o godzinie 9:00 w Technikum przy ulicy Gładkiej 16 w Warszawie odbędzie się Walne Zebranie Członków Aeroklubu PLL LOT. Po zebraniu przeprowadzone zostaną egzaminy KWT.

Tego dnia będziemy mieli do omówienia kilka bardzo istotnych kwestii, prosimy zatem o poważne potraktowanie sprawy i jak najliczniejsze przybycie.

Ci z Was, którzy jednak nie dotrą do nas w sobotę, będą mieli możliwość zaliczenia KWT następnego dnia, również o godzinie 9:00.

Wszystkim zalegającym z należnościami przypominamy, że powyższe spotkanie będzie doskonałą okazją, aby je uregulować ;)

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Gladka zdjecie.jpg