ZAŚWIADCZENIA O TEORII

Drodzy Uczniowie Piloci,
Ci z Was, którzy by chcieli uzyskać zaświadczenie o teorii z kursu, są proszeni o przesłanie Szefowi Wyszkolenia daty urodzenia i nr PESEL (SMSowo, bądź drogą mailową).
UWAGA: Jeżeli ktoś z Was ukończył szkolenie teoretyczne w 2015 roku, a nie przystąpił do szkolenia praktycznego w naszym Aeroklubie, aby dostać takie zaświadczenie, będzie musiał uiścić opłatę w wysokości 300 pln. W przypadku podjęcia szkolenia praktycznego w naszym Stowarzyszeniu, powyższa kwota zostanie zaliczona na poczet szkolenia.
Milego dnia :)

Warunki są już wszędzie