ZAWODY NA CELNOŚĆ LĄDOWANIA - WPISOWE

Szanowni Koledzy i Kolezanki,

Umknęła nam dość istotna informacja dotycząca wpisowego ;)

Wynosi ono 50 pln i pokrywa koszt pucharów, pamiątkowych koszulek, oraz posiłku.

Oczywiście nalot, oraz koszt windy będą liczone osobno.

Chętnych do wzięcia udziału w imprezie zapraszamy do zgłaszania sie za pośrednictwem naszej grupy na FB, bądź bezpośrednio u naszego Szefa, Tomasza Maja.

Co prawda zawody mają rozegrać się w niedziele, ale nieśmiało zaznaczam, że sobota rówinież jest dniem lotnym :)

Pozdrawiam!

Jak w pitstopie F1