MEMORIAŁ TOMASZA TOMKOWICZA I KAROLA STACHARSKIEGO - ZAWODY NA CELNOŚĆ LĄDOWANIA OBOJGA AEROKLUBÓW.

Kochani!

Znamy już datę tegorocznych zawodów na celność lądowania, które odbędą się 10.10.2015 r. (termin zapasowy: 11.10.2015 r.)

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że zawody organizujemy wspólnie z naszymi Kolegami z Aeroklubu Radomskiego.

Zdecydowaliśmy także, że od tego roku zawody te będą memoriałem naszych zmarłych smiercią lotniczą Kolegów - Tomka i Karola.

Informacje dotyczące wpisowego podam wkrótce :)

Miłego weekendu!

W oczekiwaniu na start