INFORMACJA NA TEMAT TEGOROCZNEGO LPW, ORAZ PODSTAWÓWKI SZYBOWCOWEJ

Witam Wszystkich,

Pragnę poinformować, iż przewidywane na ten rok szkolenie LPW odbędzie się w nieco zmienionej formie. W związku z powyższym lotów szybowcowych nie będzie w terminach : 11.07 - 18.07 jak też 26.07 - 31.07. Latanie samolotowe będzie zapewne utrudnione, ale nie wykluczone.

Ponadto rozpoczynamy szybowcowe szkolenie podstawowe w terminach:

3. Od  01.08

Wszystkich tych,którzy chcą kontynuować szkolenie i dołączyć w okresie gdy będzie się szkolić grupa podstawowa bardzo proszę o kontakt, gdyż liczba Instruktorów będzie zależna od ilości osób chętnych do latania.

Sprawę proszę potraktować jako pilną.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Tomek Maj

Za chwilę starty