NIEBAWEM ZACZYNAMY SZKOLENIE NA WYCIĄGARKĘ.

Szanowni Klubowicze i Klubowiczki,

Chcielibyśmy w tym sezonie stworzyć małą (parę osób), ale dobrze zorganizowaną grupę obsługującą wyciągarkę. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany zdobyciem uprawnienia na windę, proszony jest o kontakt z Tomkiem Majem (namiary w zakładce "Kontakt").

Szkolenie będzie sfinansowane z budżetu Aeroklubu, a wybrańcy będą mieli możliowść odwdzięczenia się, pracując społecznie przy wyciągarce (jednocześnie zdobywając cenne doświadczenie).

Z lotniczym pozdrowieniem!

Wyciagarka01.JPG