KWT I SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Moi Drodzy,

Przypominamy Wam, że już w najbliższą sobotę widzimy się na KWT! Będzie to także doskonała okazja do tego, ażeby uregulować wszelkie opłaty. Jeżeli chodzi o ich wysokość, to przedstawia się to następująco:

Składka roczna na APLL LOT ....... 240 pln (uczniowie i studenci zniżka 50%);

Składka roczna na AP ................. 240 pln (uczniowie i studenci zniżka 50%);

Fundusz gospodarczy ................. 250 pln;

Wpisowe (nowi Członkowie) ....... 200 pln (uczniowie i studenci 150 pln).

Jeżeli nie możecie się doczekać do soboty z powyższymi opłatami, to oczywiście możecie zrobić to wcześniej, dokonując przelewu ;) Dane znajdują się tutaj: http://www.aeroklubplllot.pl/node/29

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

news.gif