KURS TEORETYCZNY DO LICENCJI PILOTA PPL(A), ORAZ SPL - SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA !!!

Drodzy Miłośnicy Lotnictwa!

Informujemy, że w najbliższą sobotę (28.02.) o godzinie 9:00 rozpoczynamy pierwsze zajęcia teoretycznego kursu samolotowego, oraz szybowcowego.

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy w sobotę na pierwsze zajęcia z Nawigacji.

Wykłady odbywać się będą w każdy weekend w Technikum lotniczym przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie.

Koszt szkolenia szybowcowego: 600 pln

Koszt szkolenia samolotowego: 1200 pln