21.03. ZEBRANIE CZŁONKÓW AEROKLUBU PLL LOT (BL I KWT)

Szanowni Aeroklubowicze i Aeroklubowiczki,

W dniu 21 marca (sobota) o godzinie 9:00 w Technikum przy ulicy Gładkiej 16 w Warszawie odbędzie się Zebranie Członków Aeroklubu PLL LOT. Po zebraniu przeprowadzone zostaną egzaminy KWT.

Ci z Was, którzy nie dotrą do nas w sobotę, będą mieli możliwość zaliczenia KWT następnego dnia, również o godzinie 9:00.

Wszystkim zalegającym z należnościami przypominamy, że powyższe spotkanie będzie doskonałą okazją, aby je uregulować.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Gladka zdjecie.jpg