MAZOWIECKA SZYBOWCOWA KADRA JUNIORÓW

Uwaga Szybowniczki i Szybownicy!

Po raz kolejny ogłoszony został konkurs na składanie ofert w zakresie kultury fizycznej i sportu dla dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego. W ramach tego projektu chcemy, wzorem lat poprzednich, stworzyć Mazowiecką Szybowcową Kadrę Juniorów. Wstępny plan zakłada kadrę 16-sto osobową, ale ostateczny skład będzie ustalony po rozstrzygnięciu konkursu.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do wszystkich zainteresowanych Juniorów i Juniorek, spełniających poniższe warunki o przesłanie swoich zgłoszeń do dnia 15.02.2015 do Szefa Wyszkolenia Aeroklubu Radomskiego - Rafała Siankowskiego, na adres e-mail: mskj.mazovia@gmail.com

Minimalne wymagania:

- przynależność do aeroklubu znajdującego się w województwie mazowieckim : Radomski, Warszawski, Ziemi Mazowieckiej, PLL LOT oraz Północnego Mazowsza

- wiek do 25 lat (rocznikowo)

- min. 3 klasa szybowcowa (preferowana licencja, natomiast nie obowiązkowa. Celem kadry jest wspieranie wszystkich juniorów!)

- zaangażownie, chęć latania i rozwijania się w nadchodzącym sezonie 2015.

W zgłoszeniu należy zawrzeć:

- dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia)

- Aeroklub

- nalot ogólny, samodzielny oraz nalot w ostatnim sezonie

- odznaki, ilość kilometrów (dla pilotów z licencją) oraz skończone zadania dla pilotów bez licencji

- plany sportowe i zawodnicze na najbliższy sezon.

Kadra funkcjonuje już od kilku lat i pomogła już wielu młodym rozwinąć skrzydła. Dlatego zachęcamy wszystkich do aplikowania. Pamiętajcie – nie liczy się tylko doświadczenie lotnicze, ale i zaangażowanie!

Nie jesteś pewny czy to możesz być Ty? Masz wątpliwości czy jestes za młody/za stary/za wysoki/za niski/ zbyt niedoswiadczony? Pytaj! KAŻDY JUNIOR MA SZANSĘ POLATAĆ Z NAMI !!!

Koniec dnia lotnego