OGŁASZAMY NABÓR NA NOWE SZKOLENIA DO LICENCJI SZYBOWCOWEJ I SAMOLOTOWEJ!

Drodzy Miłośnicy Lotnictwa,

W przyszłym miesiącu ruszamy z nowymi kursami do licencji szybowcowej SPL, oraz licencji samolotowej PPL(A). Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku możecie się spodziewać naprawdę bardzo atrakcyjnych cen!

Wszystkich Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się o godzinie 10:00, 21.02.2015 w Zespole Szkół im. Bohaterów Narwiku przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

learntofly.png