WOLNE MIEJSCA - ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE!

Informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca na kurs teoretyczny do licencji samolotowej PPL(A), oraz do licencji szybowcowej SPL. Szkolenie w trybie stacjonarnym (weekendowo) odbywać się będzie w Technikum lotniczym przy ul. Gładkiej w Warszawie.

Szkolenie szybowcowe obejmuje 60 godzin wykładów, samolotowe zaś 100 godzin z następujących przedmiotów:

Nawigacja, Prawo Lotnicze, Meteorologia, Człowiek: możliwości i ograniczenia, Łączność, Osiągi i planowanie lotu, Procedury operacyjne, Wiedza o samolocie/szybowcu, Zasady lotu.

KURS ZACZYNAMY 15.11., planowany termin zakończenia to 22.02.

Cena szkolenia:

Licencja samolotowa: 1200 pln