ZAWODY NA CELNOŚĆ LĄDOWANIA - GARŚĆ INFORMACJI

Drodzy Aeroklubowicze i Aeroklubowiczki,

Po chwilowych zawirowaniach związanych z ostatecznym terminem zawodów pragniemy oświadczyć, że wszystko zostaje po staremu, tj. zawody odbędą się:

4 października (w sobotę), od godziny 9:00

Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze informacje:

Wpisowe wynosi 50 pln. za osobę i obejmuje okolicznościowe koszulki, dyplomy, puchary dla zwycięzców, oraz uczestnictwo w imprezie po zawodach.

Opłata wpisowa obowiązuje również osoby towarzyszące, chcące otrzymać koszulkę, oraz biorące udział w imprezie przy grillu.

Do wpisowego należy doliczyć wszelkie koszty związane bezpośrednio z lataniem (start za wyciągarką i koszt wynajmu samolotu/szybowca).

Wpisowe będzie można zapłacić w sobotę, przed zawodami.

Piloci bez licencji, lub ważnych uprawnień będą mogli wykonać loty z instruktorem.

Szczegółowe zasady współzawodnictwa zostaną omówione na porannej odprawie w dniu zawodów.

Do zobaczenia!

Za chwilę starty