KOLEJNY WEEKEND ZA PASEM !

W zeszłą sobotę warunki były super! Szybownicy polatali po kilka godzin. Było ciepło, słonecznie i termicznie. Tak udany dzień został dodatkowo uwieńczony wieczornym grillem.

Niedziela była również termiczna, choć bezchmurna, co dodatkowo utrudniło i uatrakcyjniło całe latanie. Tego dnia Wojtek wylaszował Cobrę.

Mając takie wspomnienia z zeszłego weekendu, trudno dziwić się, że z utęsknieniem czekamy na kolejny! Miejmy tylko nadzieję, że pogoda dopisze, choć, trzeba przyznać, prognozy, póki co, są w tym temacie niezbyt przychylne... Nie tracimy jednak nadziei i jesteśmy jak najlepszych myśli!

"Jantar, na drugi krąg. Cessna na pasie"